Norralundsgatan 37 1502
* 2 rum * 1 sovrum * 49m2 * 2-3 gäster * 2 enkelsängar * 1 bäddsoffa * tvättmaskin
Information om lägenheten
Denna lägenhet med ett sovrum ligger 2 minuters promenad till buss och spårvagn som tar dig till Norrköpings centrum, även nära centralstationen.
Den allmänna parken ligger bara några minuter bort och här kan du göra allt från att spela frisbeegolf till att ta gratis Zumba®-fitnessklasser utomhus på sommaren. Det finns också en äventyrsminigolfbana här och oavsett om du gillar att gå en promenad eller springa är det här rätt plats att gå till
På femte våningen finner vi denna lägenhet. Rummet har två enkelsängar som är 105 cm breda och i vardagsrummet finns en säng och en smart-TV med stor skärm, i köket finns ett bord för 4 personer och det är också utrustat med en diskmaskin. Badrummet är utrustat med en tvättmaskin men du har också full tillgång till sovrummet i byggnaden.
Lägenheten har en liten balkong med utsikt över bakgården, en riktigt vacker utsikt.